Bowling Vereniging 't Karrewiel Delft

Clubkampioenschappen 2018

Finale

No.NaamVoorrondeGame 1Game 2Game 3Game 4Game 5Game 6Totaal
Dames A
1Jeannet van Wijk8591961541702091571745
2Gabriëlla van der Most9062011331721741571743
3Mechelien Moerman8761581611811411741691
4Trish Dobbe8611282061351461581634
5Ingrid van Delft7691151471351452021513

Dames B
1Agnes van Workum8591601591371811661662
2Margreet Vonk8571811681361421631647
3Marianne Welling7661252011571751371561
4Anja Schildkamp7541801471401291461496
5Kathinka Vaes771891531441351291421

Heren A
1Sammy Wolvers11402682111831872182207
2Marco van Arragon10491982161771752362051
3Tim Kraus9942471762101921882007
4Troy Breyaert10282011901612231951998
5Peter Verleg10381662151612062021988
6Leo Strampraad9482052261512302061966
7Cees de Zeeuw10442101831471901871961
8Jan den Os9522241701881492331916
9Berthus van der Meer10081681971661391741852
10Wesley Ruijgt9831851451801471571797

Heren B
1Sjaak van Rutten8871762132551931831907
2Adri Brokke 9611691911731531561803
3Roland van Domburg9491691691881391801794
4Ruud Smits8692311691411191891718
5Fabian van der Werf9541701341491701381715

Heren C
1Wim Wennekes8232001671451591961690
2Davey Ruijgt8091541461741181821583
3Henk Meijer7961561671601291511559
4Tjalling Fransen8511491631241471171551
5Michael Reede8161231341211461581498


Voorronde

No.NaamGame 1Game 2Game 3Game 4Game 5Game 6Totaal
Dames A
1Gabriëlla van der Most157205165210169906
2Mechelien Moerman144175193193171876
3Trish Dobbe146199156183177861
4Jeannet van Wijk168188172159172859
5Ingrid van Delft162166144164133769
6Ada Weterings116160156144160736

Dames B
1Agnes van Workum176182199140162859
2Margreet Vonk165149203177163857
3Els Wennekes - geen finale138191179152186846
4Kathinka Vaes140117171175168771
5Marianne Welling156155166143146766
6Anja Schildkamp160169112159154754
7Rita van Heiningen158111198145136748
8Geert van der Werf130152125200122729
9Lois Schepers108163132139140682

Heren A
1Sammy Wolvers2362022652342031140
2Marco van Arragon1801832372252241049
3Cees de Zeeuw1711772571862531044
4Peter Verleg1981871962102471038
5Troy Breyaert1821912391902261028
6Berthus van der Meer1872122041912141008
7Tim Kraus206179226181202994
8Wesley Ruijgt179217182178227983
9Jan den Os223169191187182952
10Leo Strampraad164196179219190948
11Sten Zwartjens188170181208189936
12Kees Prins - geen finale190189203166186934
13Rob Vleeming204178136211184913
14Alex Stolk144153204188203892
15Johan Zwartjens184183181145182875
16Ferdi Baggerman190143176183168860
17Tim Verleg143178185161183850
18Bas Dobbe 141180159201162843
19Roel Kappetijn - geen finale164160155157188824
20Ton Smits0

Heren B
1Adri Brokke 170207197184203961
2Fabian van der Werf187169196191211954
3Roland van Domburg166224183197179949
4Sjaak van Rutten162178206189152887
5Ruud Smits184164205173143869
6Maurice Uijlenbroek138182176161195852
7Gerard van Osselen135163194169141802
8Ryan Norton131155187151178802
9Don van Toor133181145187143789
10Ed van de Vange158134155135125707
11Mart Hoffmann0

Heren C
1Tjalling Fransen160171175183162851
2Wim Wennekes186148165189135823
3Michael Reede133173169152189816
4Davey Ruijgt167135167148192809
5Henk Meijer177161154137167796
6Rob Hakvoort173157157148136771
7Nico Appelman132161171132156752
8Ermin Jasperse181130162128150751
9Win Krösing157161146132143739
10Han van Roon130147133137172719
11Mario Schepers125144126138160693
12Theo van Heiningen163132140132116683
13Nino Gronsveld114105146155129649

Aan deze uitslag kunnen geen rechten worden ontleend!


Finaleplaatsen zijn er voor:
- Dames A: de bovenste 5
- Dames B: de bovenste 5
- Heren A: de bovenste 10
- Heren B: de bovenste 5
- Heren C: de bovenste 5

LET OP: Finale plaatsen worden opgevuld! Wees dus optijd aanwezig.