Bowling Vereniging 't Karrewiel Delft

Hall of fame

Door: maurice

Hieronder ziet u een overzicht van alle kampioenen van BVKD toernooien. Nog niet alle winnaars worden hier getoond, maar daar wordt hard aan gewerkt. Mist u iemand in een overzicht en kunt u het bewijzen aan de hand van een uitslag in krant of karreblad, laat het ons dan weten!

300 Game

DatumBowler/bowlster
2017-11-28 Ferdi Baggerman
2016-10-04 Alex Stolk
2014-12-02 Ferdi Baggerman
2014-02-04 Ferdi Baggerman
2013-11-05 Alex Stolk
2012-11-27 Wladimir Broeseliske

 

Clubkampioenschappen

JaarDamesHerenJeugd
2018 Jeannet van Wijk Sammy Wolvers Tim Appelman
2017 Gabriella Biver Sammy Wolvers Sander Kremers
2016 Ingrid van Delft Sten Zwartjens Tim Kraus
2015 Ingrid van Delft Ferdi Baggerman Tim Kraus
2014 Corien Schreur Ferdi Baggerman Yency Rodenburg
2013  Corien Schreur Ferdi Baggerman Yency Rodenburg
2012  Jeannet van Wijk Jim Schaap Dennis van den Berg
2011  Corien Schreur Alex Stolk Dennis van den Berg
2010  Jeannet van Wijk Marco Groenendijk Sammy Wolvers
2009  Jeannet van Wijk Jim Schaap Wesley Ruijgt
2008  Aurora Brokke Roel Wagenaar Marco van Arragon
2007  Lyzette Robbemont Guus Smit Sammy Wolvers
2006 Jeannet van Wijk Arie Koole Nick van Haren
2005 Marjon Kok Sjaak van Rutten Nick van Haren
2004 Marjon Kok  Dick van Haren Dennis van Zitteren
2003 Jeannet van Wijk Alex Stolk Dennis van Zitteren
2002 Trix Morien  Jan den Os Dennis van Zitteren
2001 Trix Morien  Salvatore Melchionda Nick van Haren
2000 Jeannet van Wijk Joop van der Werf  
1999 Marjon Kok Joop van der Werf  
1998 Atie Huffman Lex van Saarloos  
1997 Diana Visser Peter van der Bulk  
1996 Marjan Vriesema Peter van der Bulk  
1995 Lyzette Robbemont Lex van Saarloos  
1994 Lyzette Robbemont Arie Koole  
1993 Yvonne Florijn Gerard Tan  
1992 Yvonne Florijn Henk Wolff jr.   
1991 Diana Visser Berthus van der Meer  
1990 Marjan Vriesema Marco Beetstra  
1989 Bep Bodde Henk Bok  
1988 Lies van Gastel Jan Kloosterman  
1987 Marjan Vriesema André Wahjudi  
1986 Anja Been Remon van der Meer  
1985 Liesbeth Breedveld Jan Kloosterman  
1984 Anja Been Jantje Bosal  

 

Oliebollentoernooi

JaarWinnaarEervol tweede
2017 Sten Zwartjens Robin Remmerswaal

 

Kersttoernooi

JaarWinnaarEervol tweede
2017 Dit jaar geen kersttoernooi, maar een oliebollentoernooi
2016 Kees Prins Wladimir Broeseliske
2015 Sammy Wolvers Marco van Arragon
2014 Kees Prins Henk Bok
2013 Sammy Wolvers Wesley Ruijgt
2012  Ferdi Baggerman Berthus van der Meer
2011  Ton van Zitteren Tim de Lange
2010  Albert Beekhuizen Rommy van Asperen
2009  Maurice Uijlenbroek André Blanche-Koelensmid
2008  Cock Dekker Wladimir Broeseliske
2007  Mourice van Haasteren Arie Koole
2006  Jan Moor Joop van der Werf
2005  Loek Damen Berthus van der Meer
2004 Arie Koole Peter van der Horst
2003 Jan Siebring Mark van Berkel
2002 Mark van Berkel Loek Damen

 

Karrewiel Jeugdtoernooi

JaarAspirantJuniorPupil
2013  Geen editie gespeeld
2012  Geen editie gespeeld
2011  Wesley Gorter Colin Hornis Rowin Pot
2010  Thomas de Cock Ricardo van Oostende Alischa Krösing
2009  Leon van Dintel Jeffrey Kingma Martijn van Woerkom
2008  Michael Visser Marco van Arragon Jesse Stolwijk
2007  Patrick Pot Jimmy van Ojen Dennis van den Berg

 

Tolworth Exchange

JaarWinnaar
2013  BVKD
2012  Tolworth
2011  BVKD
2010  Tolworth
2009  BVKD
2008  Tolworth
2007  BVKD
2006  Tolworth
2005  Tolworth
2004  BVKD
2003  BVKD
2002  Tolworth
2001  Tolworth
2000  Tolworth
1999  BVKD
1998  Tolworth
1997  BVKD
1996  Tolworth
1995  BVKD
1994  Tolworth
1993  BVKD
1992  Tolworth
1991  BVKD
1990  BVKD
1989  Tolworth
1988 Tolworth
1987  BVKD
1986  Tolworth
1985  BVKD
1984  Tolworth

Number of wins: BVKD: 14, Tolworth: 16.

 

Funtoernooi

JaarWinnaarEervol tweede
2010  ? ?
2009  Jeannet van Wijk
Sten Zwartjens
René Prins
Rob van Zanten

 

Karrewiel GO-toernooi

JaarWinnaarEervol tweede
2007  Inge Siebring Jeannet van Wijk
2006  Ricky Ruijgt Wladimir Broeseliske
2005 Nick Smink Jan Bot

 

Jubileumtoernooi 2013 - Beste Bal editie

JaarWinnend teamEervol tweede
2013 Frans Strampraad
Leo Strampraad
Lonneke Broeseliske
Wladimir Broeseliske

 

Jubileumtoernooi 2008

JaarKlasseWinnaarEervol tweede
2008  Leden Alex Stolk Danny de Ridder
2008  Oud-leden Xander Bok Peter van der Bulk

 

Slottoernooi

JaarWinnaarEervol tweede
2007  Rob van Zanten Danny de Ridder

 

9=Strike toernooi

JaarKlasseWinnaarEervol tweede
2006  Scratch Jan Bot Jim Schaap
2006  Handicap Ferry Hogervorst Ed v.d. Vange
2005  Scratch Jan Bot Gerard van Osselen
2005  Handicap Sammy Wolvers Mourice van Haasteren
2004  Scratch/Handicap ? ?
2003  Scratch Leo Strampraad Dick van Haren
2003  Handicap Henk van der Zanden Nick Sminck
2002  Handicap Mark van Berkel Alex Stolk
2001  Handicap Alex Stolk Leo Strampraad
2000  Handicap Loek Damen Robin Hammond
1999  Handicap Fred Rietdijk Jan Bot

9=Strike 300-games: Loek Damen (2000), Aad van Workum (2002), Mourice van Haasteren (2005)

 

Topscore toernooi

JaarWinnaarEervol tweede
2006 Jim Schaap Frans Ruijgt
2005 Alex Stolk Arie Koole
2004  Berthus v.d. Meer Niels Molenaar